logo
Nákupný košík

SK HU
     
 
.

sk flag  hu flag

MENU
+
+
NAŠA PONUKA
+
+


Zabezpečíme krajčírske služby - skracovanie, zužovanie, rozširovanie. Objednajte si u nás oblek, sako alebo nohavice na mieru. Objednávky aj na extra veľkosti.    

 

      Vítame Vás na internetovej stránky našej firmy, ktorá na Slovensku zastupuje nemeckú módnu značku Via/Appia.

     Od roku 2005 v našom obchodnom dome predávame nemecké módne značky Via/Appia, Via/Appia DUE a Frapp. Vďaka našej tvrdej práci a našich úspechov sme dosiahli, že sme sa na Slovensku stali výhradným distribútorom tejto módnej značky. Tieto módne značky sa nachádzajú na celom území Slovenska. Niekoľkokrát do roka organizujeme prezentáciu týchto výrobkov. Tieto prezentácie sa konajú v našom obchodnom dome a to vo showroom . Pre našich vzdialených partnerov , pre ich pohodlie a spokojnosť organizujeme každoročne výstavu módnej kolekcie vo Vranove nad Topľou. Módne kolekcie sa prezentujú s ročným predstihom pred uskutočnením konečnej dodávky.

    Prezentácie sa konajú päť krát do roka a na týchto prezentáciach sú predvedené nasledovné módne značky:

  • Via/Appia ( veľkosť 36-48 )
  • Via/Appia DUE ( veľkosť 42-54 )
  • FRAPP (veľkosť 40-54)

(Uvedené veľkosti zodpovedajú nemeckým veľkostiam. Na týchto podujatiach sa objednávajú už aj prezentované nové kolekcie týchto značiek)

     Podmienky nového obchodného partnera: Z dôvodu dlhodobej spolupráce v jednom meste môže byť distribútorom tejto módnej značky len jeden obchodný partner.

Kontakty:

Giuseppe plus s.r.o.
Ruzová ulica 272
SK-92901 Dunajská Streda
Mobil +421 / 910 914 511
giuseppe5359@gmail.com
© Copyright 2011 www.dommody.sk
Tvorba web stránok | Webdesign


© Copyright 2011 www.dommody.sk | Tvorba web stránok | Webdesign

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií
SÚHLASÍM