FOCUS

Dom Módy

Naša rodinná firma otvorila Focus Dom Módy ako maloobchodnú jednotku v roku 2002 s viac ako 10-ročnými veľkoobchodnými skúsenosťami. Naším cieľom je čo najviac spríjemniť dámam aj pánom nakupovanie a radosť z obliekania v náročnom prostredí. Od nášho založenia je našou prvoradou úlohou držať krok so zmenami v móde, preto neustále meníme náš výber, aby sme zodpovedali novým potrebám.

Naše kolekcie sme vybrali v mene jedinečnosti. Dnes sa teda môžeme nazvať zástupcami svetových módnych značiek ako španielska Sonia Peňa či nemecký Digel, ktoré sú na nadštandardnom mieste, čo sa svadieb či iných špeciálnych príležitostí týka. Zo sezóny na sezónu čakáme našich milých zákazníkov so starostlivo vybraným, rozmanitým a exkluzívnym sortimentom. Zameriavame sa výlučne na štýlové, kvalitné modely. V našom módnom dome je možné objednať si jednotlivé kúsky (obleky, smoking, dámske spoločenské šaty a pod.) aj na mieru.

Čím sa líšime od iných obchodov s oblečením?

Nie je potrebné, aby zákazník hľadal veľkosti, pomôžeme Vám vybrať tú perfektnú.
V skúšobnej kabínke nemusíte zadávať 3-4 veľkosti, ak niečo nebude dobré, donesieme Vám správnu veľkosť alebo iný štýl.
Na oblečenie, ktoré si u nás kúpite, sa môžete z dlhodobého hľadiska spoľahnúť, nemusíte sa ho zbavovať hneď po druhom praní.
Ak nie ste istí, čo je pre Vás to pravé alebo čo by ste si mali obliecť na konkrétnu udalosť, poradíme Vám.
Nemusíte chodiť z obchodu do obchodu a hľadať tú správnu sadu pre Vás, tu Vám ju pomôžeme nájsť.
Ponúkame mladistvé, pohodlné riešenia, v ktorých sa budete cítiť príjemne a komfortne.
Ak niečo Vám nepristane, nie je Váš štýl, my upozorníme Vás a nájdeme ten správny model.
Ak je potrebné Vami vybraný odev upraviť ( napr. skrátiť alebo zúžiť), my zošijeme, ušijeme i na počkanie, prípadne vyrobíme na vopred dohodnutý termín. Vy nemusíte hľadať ani krajčírku, ani krajčíra!
Okrem základných kúskov môžete vždy nájsť jeden alebo dva špeciálne extra kúsky, vďaka ktorým bude Váš vzhľad jedinečný a my garantujeme, že sa s ním nebudete stretnúť na ulici.

Služby

Poradenstvo v oblasti obliekania
Úpravy
Nákup na mieru

Follow us on

@focus_dommody

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this